Telefon
Whatsapp Channel

Web Tasarım & Ajans V1

Script Full Seo'lu Bir Şekilde Kodlanmıştır..

 • mahmut t***

  mahmut t***

  13 Nisan 2022, 00:00

  neden yayından kaldırıldı bana bundan lazımdı :(

 • ilyas .

  ilyas .

  31 Mayıs 2020, 21:37

  Web Ofisi ile yeni tanıştım. Şuana kadar Gayet ilgililer eminim ki uzun süre çalışacağız. Script gerçekten güzel, basit ve sade. tavsiye ederim.

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  02 Haziran 2020, 19:07

  Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. İlyas Bey.

 • Ali Y***

  Ali Y***

  13 Şubat 2020, 23:14

  Çok güzel bir tasarım ben kullanıyorum güzel çalışma olmuş elinize kolunuza sağlık

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  13 Şubat 2020, 23:20

  Teşekkür Ederiz Ali bey,

Yorum Yaz

2 Değerlendirme - Web Tasarım & Ajans V1

 • İlgili ve Alakalı bir firma. Script sorunsuz teşekkürler.

 • Daha önce bunu aldım ama şiddetle Web Satış Scriptini tavsiye ederim. Bu sayede daha çok script satışı yapabilirsiniz :)

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Yazılımlarımız domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Sadee ful lisans satışlarımızda tüm kodlar açık kaynak kod olur. Ful lisans fiyatları ayrıdır, web sitemizde sadece tek lisans fiyatlar ile ürün satılmaktadır. Ful lisans fiyatlar için web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeniz gerekmektedir.