Telefon
Telegram

 Responsive (Mobil, tablet, pc uyumlu)
- Hakkımzıda Güncelleme
- Slider manşet haber yönetimi (Anasayfa kayan haberler)
- Haberler modülü
- Hizmetler modülü
- Odalar modülü
- Kategorili Fotoğraf galerisi (Albüm->Fotoğraflar şeklinde)
- Rezervasyon modülü
- E-Bülten modülü
- Gelişmiş site ayarları
- Seo uyumlu
- Sınırsız admin hesabı oluşturabilme

NOT : SİTE HTML OLARAK YÜKLENMİŞTİR. HATALAR OLABİLİR BU YÜZDEN. AMA SİZE GÖNDERİLEN SCRİPT PHP OLUP HATASIZDIR. 

 • Cem

  Cem

  03 Ekim 2022, 08:38

  Merhaba, Ana sayfada yer alan 4 adet hareketli odalarımız alanı var. Bu alanın sayısını yönetim panelinden sabit tutabiliyor muyuz ? Ör: Yönetim panelinden 10 adet oda ekledim ve 3 adet için vitrinde göster yaptım, ana sayfada büyük hareketli odalarımız alanında seçilen 3 adet odayı gösteriyor. Bu şekilde mi çalışıyor ? yoksa kaç tane oda eklersek ekleyelim o alana mı ekliyor.

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  03 Ekim 2022, 09:57

  Merhaba,

  Lütfen konu hakkında, üyelik panelinizde bulundan destek talebi gönder kısmından bize bir bilet oluşturunuz.

 • Zinnur Z***

  Zinnur Z***

  14 Ocak 2022, 16:57

  Demo panel yayınlama şansımız var mı hangi özelliklerin değiştirelebildiğini kontrol edebilmek için.

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  14 Ocak 2022, 16:58

  Konu hakkında destek talebi iletmeniz halinde sizinle paylaşabiliriz demo panel

Yorum Yaz

3 Değerlendirme - Otel V4

 • Teşekkürler yönetim paneli şifreleri gelmede mailime onlarıda iletebilirseniz sevinirim.

 • Tasarım olarak şık ve sade kullanımıyla gayet yeterli bir yazılım ellerinizi sağlık

 • Çok Orjinal Bir Tasarım. Elit Müşterilerin Hakkı Bu Olsa Gerek.. Tebrik Ederim

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Yazılımlarımız domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Sadee ful lisans satışlarımızda tüm kodlar açık kaynak kod olur. Ful lisans fiyatları ayrıdır, web sitemizde sadece tek lisans fiyatlar ile ürün satılmaktadır. Ful lisans fiyatlar için web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeniz gerekmektedir.