Telefon
Whatsapp Channel

Yönetim Panelimizi İncelemek İstiyorsanız TIKLAYIN
Admin Panel Giriş Bilgileri
Kullanıcı Adı: demo
Parola: demo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Responsive Mobil Uyumlu Tasarım. (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm.(Sınırsız Renk Seçeneği)
- Gelişmiş Yönetim Paneli Sayesinde Sitedeki Tüm Alanları Yönetebilirsiniz.
- Kurumsal Sayfa düzenleme, Title, Keyword, Description ayarları
- Hizmetlerimiz Sayfa düzenleme, Title, Keyword, Description ayarları
- Sınırsız Menü Ekleme / Düzenleme / Silme
- Sınırsız Blog Ekleme / Silme / Düzenleme
- Sınırsız Marka Ekleme / Silme / Düzenleme
- Sınırsız Foto Galeri Ekleme / Silme / Düzenleme
- Sınırsız Video Galeri Ekleme / Silme / Düzenleme
- Sınırsız Slider Ekleme / Silme / Düzenleme
- Sınırsız Dil Ekleme / Silme / Düzenleme
- Sistem Modül Aktif Pasif Yapma
- Tema Renk Ayarları
- Limit ayarları
- Toplu Mail Gönderebilme
- Toplu SMS gönderebilme
- Firma Bilgileri, Site başlığı, anahtar kelime ve site açıklamasını admin panelinden belirleyebilirsiniz.
- İletişim Sayfası Ayarları ( Google Maps Kodu Ekleme)
- Sosyal Medya Link Yönetimi.
- Sef Seo Link Yapısı ile googlede daha çabuk index alma.
- Ve daha bir çok özellik.

 • Bekir K***

  Bekir K***

  06 Temmuz 2022, 11:38

  Gerçekten işini ehli arkadaşlar 1 mesajla gerekli değişiklikleri anında yaptılar her yönden muazzam bir deneyim sağlayabildik teşekkürler.

 • Bilal Ö***

  Bilal Ö***

  15 Ekim 2020, 12:40

  İşini doğru düzgün yapan, Uygun fiyat garantisini müşterisine sağlayan, Profesyonel yazılım ekibi ve en önemlisi müşterisine anlayış odaklı indirim uygulayan firma. Ben şahsım adına kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 • Sercan B***

  Sercan B***

  25 Şubat 2020, 22:41

  bu 3. scriptim oldu. destek mükemmel. anında cevap verıyorlar. Mutlaka çalışmanız gereken bir firma

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  29 Şubat 2020, 14:31

  Teşekkür Ederiz

 • Harun Ö***

  Harun Ö***

  05 Ekim 2019, 11:44

  ortalama yarım saat içerisinde belirttiğim domaine kurulmuş bir şekilde teslim aldım. hem canlı destek hem teknik destek çok ilgililer

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  05 Ekim 2019, 12:32

  Teşekkür ederiz, Harun bey

Yorum Yaz

4 Değerlendirme - Kuaför-Güzellik-Spa V2 (Sınırsız Dil)

 • Uzun süre piyasayı araştırma yaparak satın aldım ve pişman olmadım Eşimin Güzellik salonu için satın aldım ve çok başarılı destek konusunda da hızlı yanıt veriyorlar sağa sola kişilere bağımlı olmadan satın alıp kendi işinizi kendiniz yapınız paranızda cebinizde kalsın fiyatları çok uygun bir firma.

 • Gerçekten her konuda çekinmeden destek veriyorlar. İyi ki sizlerden satın almışız yazılımı.

 • 2 Adet aldım sorunsuz ve güzel bir yazılım teşekkürler

 • Gayet stabil çalışıyor.Tasarım zaten harika. Sağolsun istediğimiz eklentilere kadar her konuda 7/24 destek sağlıyor tavsiye ederim script den ziyade destekte önemlidir bence. Elinize sağlık.

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Yazılımlarımız domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Sadee ful lisans satışlarımızda tüm kodlar açık kaynak kod olur. Ful lisans fiyatları ayrıdır, web sitemizde sadece tek lisans fiyatlar ile ürün satılmaktadır. Ful lisans fiyatlar için web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeniz gerekmektedir.