Telefon
Whatsapp Channel

PANEL ÖZELLİKLERİ

Gelişmiş Yönetim Paneli

Sınırsız Yönetici Ekle / Kaldır

Site Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları Kontrolu

Sınırsız Haber Ekle / Düzenle / Kaldır

Sınırsız Bilgi Bankası Ekle / Düzenle / Kaldır

Sınırsız Kurumsal Sayfa Ekle / Düzenle / Kaldır

Sınırsız Slider  Ekle / Düzenle / Kaldır

Sınırsız Galeri   Ekle / Kaldır / Düzenle

Sınırsız Referans  Ekle / Kaldır / Düzenle

İletişim Formu Mesajları Kontrolu

E-Bülten

SİTE ÖZELLİKLERİ

Gelişmiş Self Seo Linkler

Görsel Tasarım

Kurumsal Sayfalar

Haberler

Projeler

Referanslar

Foto Galeri ( 

Slider

E-Bülten

İletişim Sayfası ve İletişim Formu

Google Maps

ve Daha Bir Çok Özellik...

 • İnan I***

  İnan I***

  29 Nisan 2019, 15:36

  Bende almayı düşünüyorum. PDF kataloğu her ürünün içerisine ekleyebiliyormuyuz. Çok güzel şık bir tasarım. Ayrıca tüm dosyalarını alabiliyormuyuz. Menü isimlerinde değişiklik yapmam gerekiyor.

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  30 Nisan 2019, 14:48

  Evet efendim pdf ekleyebilirsiniz. Tüm dosyalar mail adresinize iletiliyor Menü isimlerinide değiştirebilirsiniz.

 • Hasan U***

  Hasan U***

  01 Ocak 2018, 21:36

  Harika Bir Yazılım ellerinize sağlık

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  01 Ocak 2018, 21:48

  Teşekkürler. Hasan Hüseyin Bey.

 • Burak

  Burak

  30 Kasım 2017, 20:51

  Firmalara yönelik kurumsal imajı tamamen yansıtan bir özelliğe sahip php script. E-Bülten özelliği yönetim paneli üzerinden mesaj göndermesi sağlanarak geliştirilebilirse daha da güzel olur düşüncesindeyim.

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  30 Kasım 2017, 23:23

  Teşekkür Ederiz Burak Bey

 • Ahmet G***

  Ahmet G***

  09 Ekim 2017, 16:08

  bu siteyi 2. kez alıyorum panel olsun görsellik olsun çok güzel en önemliside 1 ürüne 1 den fazla ürün resmi ekleyebiliyorsunuz arkadaşlara teşekkür ederim işleriniz çok başarılı tek bir tavsiyem olacak sitelerde ürün bölümlerine kategori ve alt kategori eklerseniz çok iyi olur iyi çalışmalar dilerim.

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  09 Ekim 2017, 16:11

  Yorumunuz ve öneriniz için teşekkür ederiz

Yorum Yaz

4 Değerlendirme - Firma V7

 • Birazdan ikinci defa bir müşterime kurulumunu yapacağım. Kısacası helal olsun demekten başka birşey düşmüyor bize :)

 • Gayet başarılı bir çalışma. Elinize sağlık

 • kusursuz 10 numara

 • Profesyonel hazırlanmış seo altyapısı çok iyi bir script. Öneriyorum

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Yazılımlarımız domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Sadee ful lisans satışlarımızda tüm kodlar açık kaynak kod olur. Ful lisans fiyatları ayrıdır, web sitemizde sadece tek lisans fiyatlar ile ürün satılmaktadır. Ful lisans fiyatlar için web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeniz gerekmektedir.