Telefon
Telegram

E-Ticaret V2

FULL RESPONSİVE VE 6 FARKLI RENK SEÇENEĞİ İLE PROFESYONEL E-TİCARET V2 SCRİPTİMİZLE KARŞINIZDAYIZ

 • Kenan K***

  Kenan K***

  06 Ekim 2021, 11:56

  sade ve kullanışlı, site kurulumunda ve değişikliklerde çok yardımcı oldular herkese tavsiye ederim.
  çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 • Mustafa A***

  Mustafa A***

  02 Ocak 2021, 21:37

  Gerçekten çok ilgililer. İşlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

 • Efkan A***

  Efkan A***

  03 Haziran 2020, 01:35

  Admin Paneli bilgisi alabilir miyim ?

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  06 Temmuz 2020, 14:38

  Admin bilgisini destek talebinden destekte bulunursanız gerekli bilgiler sağlanacaktır.

 • Dursun K***

  Dursun K***

  29 Ağustos 2019, 23:00

  Demosunu rica edebilir miyin?

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  29 Ağustos 2019, 23:12

  Buyrun efendim: http://demobul.net/eticaretv2/

 • Muhammed G***

  Muhammed G***

  04 Ocak 2019, 18:15

  başarılı bir script admin panelini demosunu görebilirmiyiz

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  04 Ocak 2019, 18:36

  Gerekli bilgi destek talebinden yazılmıştır.

 • Nevtan A***

  Nevtan A***

  23 Kasım 2017, 16:38

  İndirimli ürün girmeyi tercih edenlerin kaçırmaması gereken bir yazılım. Başarılı bir çalışma. 3 müşteirm için tercih ettim ve kullanım için satın aldık. Teknik destek için de başta Engin Bey olmak üzere Web-Ofisi ekibine teşekkürler.

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  23 Kasım 2017, 16:41

  Yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • Nazmi A***

  Nazmi A***

  20 Kasım 2017, 22:28

  Sade ve hoş bir script emeği geçen arkadaşlara tşk

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  20 Kasım 2017, 22:35

  Teşekkür Ederiz Nazmi Bey

Yorum Yaz

3 Değerlendirme - E-Ticaret V2

 • Başarılı.

 • Gerçekten mükkemel bir script. Ayrıca Engin Beyin yardım ve desteğini de görmezden gelemeyiz. Kendisine de Teşekkürlerimi sunarım

 • Ayakkabı teması gibi görünse de tesbih ve hediyelik eşya satışı yapan kişilere kurdum. Sanırım sonuç odaklı çalışmalardan birisi de bu diyebiliriz. Helaliniz var!

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Yazılımlarımız domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Sadee ful lisans satışlarımızda tüm kodlar açık kaynak kod olur. Ful lisans fiyatları ayrıdır, web sitemizde sadece tek lisans fiyatlar ile ürün satılmaktadır. Ful lisans fiyatlar için web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeniz gerekmektedir.