Telefon
Telegram

Merhaba Sevgili Web-Ofisi.com Ziyaretçileri piyasada blog scripti eksikliği olduğunu farkedip, kodlağımız bu blog scriptini sizlere sunuyoruz eminiz ki çok beğeneceksiniz. scriptimiz yeni admin panelimizle kodlanmış olup scripteki reklamlar dahil tüm herşey admin panelinden yönetilmektedir. aynı zamanda scriptimiz seo konusunda özenle kodlanmıştır. güvenlik sebebiyle scriptimizi html olarak sizlere sunmaktayız fakat satın aldğınız scriptin tüm fonksiyonları denenmiştir. size teslim edeceğimiz script full ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 

 

PANEL ÖZELLİKLERİ:

Gelişmiş Yönetim Paneli

Sınırsız Yönetici Ekle / Kaldır

Site Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları Kontrolu

Kategori Yönetimi

Blog Makale Ekle / Kaldır / Düzenle

Arka Plan Resimler Yönetimi

 

İletişim Formu Mesajları Kontrolu

Yorum Yönetimi

Reklam Yönetimi

 • Bilal B***

  Bilal B***

  01 Kasım 2019, 10:49

  YÖNETİM PANELİ ERİEŞEMEDİM.

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  04 Kasım 2019, 21:28

  Her sitemiz yönetim panelli olarak kurulmamıştır. Yönetip panelini görmek istediğiniz sitenin ismini bize destek talebinden iletirseniz size demo bilgileri iletilecektir.

 • Nebim

  Nebim

  11 Ekim 2018, 17:17

  Admin panel demosuna erişemedik

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  11 Ekim 2018, 17:28

  Admin paneli için bize destek talebi gönderiniz.

 • Sezer D***

  Sezer D***

  11 Temmuz 2018, 12:40

  Merhaba;
  Bir dergi çıkartıyoruz ve bu ürününüz ilgimizi çekti. Dergimize abonelikler için bu sisteme iyzico ödemesi ve dergi abonelik paketlerini de ekleme gibi bir şansımız olabilir mi ? Olur ise bu ürününüzü satın almayı düşünüyoruz.

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  11 Temmuz 2018, 20:06

  Eklentiler ücret karşılıgında yapılmaktadır.Lütfen 0850 304 83 50 nuamradan bizimle irtibata geçiniz.

 • S.Tolga

  S.Tolga

  23 Mart 2018, 00:41

  Gerçekten ekip inanılmaz bilgili ve hızlı...

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  23 Mart 2018, 01:24

  Teşekkürler Tolga Bey.

 • Burak

  Burak

  30 Kasım 2017, 20:43

  SİTE ÖN YÜZÜ SİTE YÖNETİM PANELİ güzel, hızlı ve pratik bir yapıya sahip script. Word excel bilenlerin çok rahatlıkla internet sitesi yöneteceği bir script. Ayrıca reklam alanları seçeneği ve alan yerleşimi adsense üzerinden gelir sağlamak isteyenlerin ihtiyacını birebir karşılamaktadır.

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  30 Kasım 2017, 23:24

  Teşekkür Ederiz Burak Bey

 • Mehmet C***

  Mehmet C***

  20 Kasım 2017, 14:40

  aldığım scripten çok memnun kaldım ayrıca web ofisi gerçekten çok ilgili memnun kalacağınıza eminim

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  20 Kasım 2017, 14:42

  Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz, Mehmet Bey

Yorum Yaz

0 Değerlendirme - Blog V1

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Yazılımlarımız domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Sadee ful lisans satışlarımızda tüm kodlar açık kaynak kod olur. Ful lisans fiyatları ayrıdır, web sitemizde sadece tek lisans fiyatlar ile ürün satılmaktadır. Ful lisans fiyatlar için web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeniz gerekmektedir.