Telefon
Telegram

Belediye Scripti V2 Bu Fiyata Böylesi Daha Görülmedi..

Script Full Seo'lu Bir Şekilde Kodlanmıştır..

Yönetim Panelinden Tüm ayarlar yapılmaktadır

 • Ercan AÇIKGÖZ

  Ercan AÇIKGÖZ

  03 Ocak 2020, 08:48

  Ortadaki manşet haber bölümünün boyutunu değiştirebilir miyiz? Bir de açılabilir menülerin rengi çok mat mavi rengi turkuaz yapabilir miyiz

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  03 Ocak 2020, 09:06

  Evet efendim bu işlemleri yaparız.

 • Yusuf AYDIN

  Yusuf AYDIN

  02 Ocak 2018, 17:53

  Ellerinize sağlık gayet iyi bir çalışma olmuş

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  02 Ocak 2018, 18:01

  Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz, Yusuf Bey

 • Onur yılmaz

  Onur yılmaz

  20 Kasım 2017, 14:39

  Script gayet kullanışlı.. Sağolsun web ofisi ekibide tam destek arkamda oldu ve gayet başarılı bir web site ortaya çıkardık.. İlgi ve alakanız için çok teşekkürler. İnşallah uzun zaman beraber çalışacağız

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  20 Kasım 2017, 14:40

  Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz, Onur Bey

Yorum Yaz

1 Değerlendirme - Belediye V2

 • Mustafa KÜÇÜK

  Yazılım genel olarakşık ve kullanışlı bir yazılım. Ayrıc firma destek taleplerine hemen dönüş yapıyor ve yardımcı oluyor. Teşekkürler...

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Yazılımlarımız domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Sadee ful lisans satışlarımızda tüm kodlar açık kaynak kod olur. Ful lisans fiyatları ayrıdır, web sitemizde sadece tek lisans fiyatlar ile ürün satılmaktadır. Ful lisans fiyatlar için web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeniz gerekmektedir.