Yardım(S.S.S)

Scriptlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.
Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Üzerinden 6 ay geçen lisanslar değiştirilmemektedir. Ancak aynı firmaya ait ilk alınan lisans com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir.
Scriptlerimizi Kendi hosting hesabınızda barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Kurulum yapacağınız hostinginizin linux olmasına dikkat ediniz.
Scriptlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linklerimizi silebilir, kendi linklerinizi koyabilirsiniz.
Satın Aldığınız Scriptin Ödemesini Yaptıktan Sonra mesai saatlerimiz içerisinde aynı gün mesai bitimine kadar teslim edilir.Mesai saatleri dışında verdiğiniz scriptler bir sonraki gün mesai saatleri içinde teslim edilir. Mesai Saatleri içerisinde verilen siparişler aksine bir durum oluşmadıkça genelde 1 saat içerisinde teslim edilir. İstisnai durum olarak siparişiniz acilce mesai saatleri dışında Saat:23:59'a kadar siparis@web-ofisi.com adresimize mail atarak script dosyalarını isteyebilirsiniz.

Mesai Saatlerimiz

Hafta İçi : 09:30-22:00

Hafta Sonu : 10:00-19:00
Satın Aldığınız Scriptin ,Ödemenizi Yaptıktan Sonra Ödeme Bildirimi formunda Belirttiğiniz Mail Adresine Dosyalarını Gönderiyoruz. Dilerseniz Ücretsiz Kurulum Talep Edebilirsiniz. Bunun için Sipariş Formunda Notunuz Kısmına Hosting Bilgilerinizi yazınız.