Telefon
Telegram

Hakkımızda

Hakkımızda

Web Ofisi: Lider Hazır Web Sitesi ve Yazılım Hizmetleri - 2013'ten Beri

2013 yılında kurulan Web Ofisi, Osman Fatsa ve Engin Taş ortaklığıyla Samsun'da faaliyete başlamış ve Türkiye genelinde hazır site, hazır web sitesi ve hazır internet sitesi ihtiyaçlarına cevap vererek hizmet ağını genişletmiştir. Mobil uyumlu, SEO uyumlu ve kullanıcı dostu yazılımlar sunarak sektörde öncü konumda yer almaktadır.

Nasıl Çalışırız?

Web Ofisi, rekabetin yoğun olduğu yazılım sektöründe profesyonel hizmet sunarak, firmalara özel web tasarımları ve ekonomik fiyatlarla dikkat çeker. Firma ihtiyaç analizinde uzman ekibimizle, müşterilerimize en uygun çözümleri sağlayarak, hayallerindeki web sitelerini hayata geçiriyoruz.

Hizmet Kategorilerimiz

Geniş hizmet yelpazesiyle Web Ofisi; eğitim, sağlık, inşaat, gıda, tekstil, emlak, elektrik, elektronik, avukatlık, otel, e-ticaret, nakliye, muhasebe gibi birçok sektöre özel web yazılım hizmeti sunmaktadır. Kurumsal firmaların ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler sağlayarak sektörde lider konumunu sürdürmektedir.

Profesyonel Web Yazılım Hizmeti

Web Ofisi, kullanıcı dostu ve SEO uyumlu hazır PHP script ile hızlı ve kaliteli web siteleri sunar. Hazır lisanslı web site paketleri ve müşteriye özel web site yazılım çalışmaları ile her firmanın ihtiyacına en etkili şekilde cevap vermektedir. Sektördeki liderliğimizi güçlü referanslarımız ve profesyonel hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz.