Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, bildiğiniz üzere profesyonel scriptleri sizin için hazırlıyor ve elimizden gelene kadar bu konuda size yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda kurduğumuz bayilik sistemiyle kazanırken kazandırtmaya çalışıyoruz.

Yalnız bir takım Emek Hırsızları tarafından Regular lisanslı Almış olduğumuz temalarımıza, kendi PHP dinamik kod yapımızla kodlamış olduğumuz Scriptleri Yasal olmayan yollarla ele geçirip eski Admin panelimizi yarım yamalak bir şekilde Entegre edip Dolandırıcılar tarafından Forum sitelerinde satılmaktadır. Lütfen bu tür dolandırıcılara aldırış etmeyiniz. Çünkü unutmayınız ki dolandırıcılardan satın aldığınız scriptler tam performanslı çalışmamakta ve içinde dolandırıcıların sisteme entegre ettiği zararlı kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar ile scripti yüklediğiniz sunucuları dahi ele geçirebilirler,  aynı zamanda dolandırıcılardan satın aldığınız scriptler de dolandırıcının kendi bıraktığı güvenlik açıkları mevcuttur.

Bu sebeplerden ziyade önemli bir husus ise bu unutulmamalıdır ki ve web-ofisi vergi mükellefi bir şirket olup bu dolandırıcılar hakkında yasal işlem başlatılmıştır. Aynı zamanda Bu scriptleri kullananlar hakkında yasal işlem başlatacağımızdan kimsenin de şüphesi olmasın bunu bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dileriz

Not: Bu Yazı Bilgilendirme Amaçlı Olup Ziyaretçilerimize Bilgilendirdimize Kanıt Niteliğindedir. Mahkeme Dosyasında Aynı zamanda Sunulacaktır.

Ek: Noter Tasdiki