Telefon
Telegram

Kurumsal bayi kampanyası

Kurumsal bayi kampanyası

Kurumsal bayi kampanyası

30 Nisan 2021, 21:42 - 2 Yorum

Sayın Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Üyeleri ve Ziyaretçileri,

21/01/2013 Tarihinden beri yaklaşık 6 yıldır çıkmış olduğumuz bu yolda bugüne kadar bizi yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ederiz, Web Ofisi Yazılım Hizmetleri olarak her zaman kazanırken kazandırtmaya önem verdik. Bu yolda ister yazılımlarımızın fiyatlarının piyasa şartlarına göre daha uygun satılması, ve kaliteli yazılım yanında 7/24 sınırsız teknik destek hizmeti ve çözüm odaklı çalışmalarımızda her zaman sizlerin yararına iş ve çalışma yaptık. Tekrardan Bizleri bugüne kadar yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. 

Bugünde yine siz değerli müşterilerimizi ve ziyaretçilerimizi düşünerek büyük bir kampanya yapmış bulunmaktayız. 

Kampanya Detayları:  2999 ₺ Satışı gerçekleştirilen Kurumsal bayi paketi şuan 1999 ₺ yeni çıkarmış olduğumuz Muhteşem tasarımı ve çok gelişmiş özellikleri ile Web Satış + Domain + Hosting Satış V2 yazılımızı Kurumsal Bayi Paketi alan müşterilemize ücretsiz sunucağız.

Kurumsal bayi paketi kapsamında yüklediğiniz krediler hesabınıza bakiye olarak yüklenir. Bu bakiye sizden hava parası vs. diye temin edilmez. Bu bakiye ile sipariş geçebilirsiniz, Web Satış v2 Hediyesini almak istemeyenler için 350 TL değerinde başka bir yazılımda hediye edilebilir.

Kurumsal bayi paketi satın alan müştelerimiz tüm scriptlerde %40 indirim almaktadırlar. Aynı zamanda Bayi olmak için yüklenen krediler hesabınızdan kesilmez hesabınıza yüklenir siparişlerinizde kullanabileceksiniz. Yani herhangi bir şekilde hava parası vs. almamaktayız.

Not: Kampanya Süresi: 30.04.2021 Cuma tarihinde sona erecektir.

Kampanyamız Sona Ermiştir. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederizYorumlar

 • Ali D***

  Ali D***

  27 Mayıs 2021, 22:03

  Kampanyayı Yeni görüyorum, Umarım tekrar eder

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri

  Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Yönetici

  27 Mayıs 2021, 22:15

  Kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi için web sitemiz üzerinden üye girişi yaptıktan sonra bize destek talebi gönderebilirsiniz

 • Yüksel A***

  Yüksel A***

  29 Nisan 2021, 01:33

  Bu çok iyi fikir.
  Pandemi dolayısıyla tam kapanmaya gidiliyor.
  Kampanyayı uzatırsanız bayramdan sonra bunu sizden alırım.
  Yazılımlarda oldukca güzel tasarlanmış durumda.

Yorum Yaz