Telefon
Whatsapp Channel

KAMPANYA.! Platinum bayi paketinde ekim kampanyası

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • KAMPANYA.! Platinum bayi paketinde ekim kampanyası
KAMPANYA.! Platinum bayi paketinde ekim kampanyası

KAMPANYA.! Platinum bayi paketinde ekim kampanyası

01 Kasım 2019, 08:43 - 0 Yorum

Sayın Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Üyeleri ve Ziyaretçileri,

21/01/2013 Tarihinden beri yaklaşık 6 yıldır çıkmış olduğumuz bu yolda bugüne kadar bizi yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ederiz, Web Ofisi Yazılım Hizmetleri olarak her zaman kazanırken kazandırtmaya önem verdik. Bu yolda ister yazılımlarımızın fiyatlarının piyasa şartlarına göre daha uygun satılması, ve kaliteli yazılım yanında 7/24 sınırsız teknik destek hizmeti ve çözüm odaklı çalışmalarımızda her zaman sizlerin yararına iş ve çalışma yaptık. Tekrardan Bizleri bugüne kadar yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. 

Bugünde yine siz değerli müşterilerimizi ve ziyaretçilerimizi düşünerek büyük bir kampanya yapmış bulunmaktayız. 

Kampanya Detayları:  1100 ₺ Satışı gerçekleştirilen Platinum bayi paketi şuan 999 ₺ yeni çıkarmış olduğumuz Muhteşem tasarımı ve çok gelişmiş özellikleri ile Web Satış + Domain + Hosting Satış V2 yazılımızı Platinum Bayi Paketi alan müşterilemize ücretsiz sunucağız.

Platinum bayi paketi satın alan müştelerimiz tüm scriptlerde %30 indirim almaktadırlar. Aynı zamanda Bayi olmak için yüklenen krediler hesabınızdan kesilmez hesabınıza yüklenir siparişlerinizde kullanabileceksiniz. Yani herhangi bir şekilde hava parası vs. almamaktayız.

Not: Kampanya Süresi: 31.10.2019 Perşembe tarihinde sona erecektir.

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.Yorumlar

Yorum Yaz