Telefon
Telegram

2023 Mayıs Kurumsal Bayi Kampanyası

2023 Mayıs Kurumsal Bayi Kampanyası

2023 Mayıs Kurumsal Bayi Kampanyası

01 Haziran 2023, 10:00 - 1 Yorum

Sayın Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Üyeleri ve Ziyaretçileri,

2013 yılının başından bu yana, neredeyse bir on yılı aşkın süredir sizlerle beraber olduğumuz bu yolculukta, bizi asla yalnız bırakmadığınız için içtenlikle teşekkür ederiz. Web Ofisi Yazılım Hizmetleri olarak, kazanma anlayışımız her zaman sizinle birlikte kazanmayı kapsamıştır. Bu vizyon çerçevesinde, yazılımlarımızı piyasa koşullarına göre avantajlı fiyatlarla sunma, yanında 7/24 sınırsız teknik destek hizmeti ve çözüm odaklı çalışmalarımızla her zaman sizlerin yanında olmayı hedefledik. Bu süreç boyunca bizleri destekleyen her birinize bir kez daha teşekkür ederiz.

Bugün ise yine siz değerli müşterilerimizi ve ziyaretçilerimizi düşünerek, heyecanla bir kampanya duyurusu yapmaktayız.

Kampanya Detayları: Önceden 3999 ₺'ye satışa sunulan Kurumsal Bayi Paketi, şimdi sadece 2999 ₺ Bu paketi satın alan müşterilerimiz için, yeni ve gelişmiş özelliklere sahip olan, estetik tasarımıyla dikkat çeken Web Satış + Domain + Hosting Satış V2 yazılımımızı tamamen ücretsiz sunacağız.

Kurumsal Bayi Paketi kapsamında yüklediğiniz krediler hesabınıza bakiye olarak yansıtılır. Bu bakiye için sizden ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Bu bakiyeyi dilediğiniz gibi kullanabilir, hediye Web Satış v2 yazılımımızı istemeyenler için 650 TL değerinde başka bir yazılımı hediye olarak seçebilirsiniz.

Kurumsal Bayi Paketi'ni tercih eden müşterilerimiz, tüm scriptlerde %40 indirim hakkına sahip olacaklar. Ayrıca, Bayi olmak için yüklediğiniz krediler hesabınızdan düşülmez, tam tersi hesabınıza eklenir ve dilediğinizde kullanabilirsiniz. Bizden herhangi bir "hava parası" veya benzeri bir ödeme talep etmek gibi bir durum söz konusu değildir.

Not: Kampanya Süresi: 26.05.2023 tarihinde başlamıştır ve 31.05.2023 Çarşamba tarihinde sona erecektir. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Kampanyamız sona ermiştir. Katılımınız için teşekkür ederiz.Yorumlar

  • Yusuf B***

    Yusuf B***

    28 Temmuz 2023, 15:02

    Bu paketi satın aldım sağolsunlar 7/24 destek veriyorlar en basit konularda bile destek oluyorlar fiyatlar da ekonomik . Bu işler ile ilgilenen herkese tavsiye ederim .Web-Ofisi ekibine de teşekkürler

Yorum Yaz