Telefon
Telegram

2022 Kurban Bayramı Kurumsal Bayi Kampanyası

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • 2022 Kurban Bayramı Kurumsal Bayi Kampanyası
2022 Kurban Bayramı Kurumsal Bayi Kampanyası

2022 Kurban Bayramı Kurumsal Bayi Kampanyası

14 Temmuz 2022, 10:16 - 0 Yorum

Sayın Web Ofisi Yazılım Hizmetleri Üyeleri ve Ziyaretçileri,

21/01/2013 Tarihinden beri yaklaşık 9 yıldır çıkmış olduğumuz bu yolda bugüne kadar bizi yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ederiz, Web Ofisi Yazılım Hizmetleri olarak her zaman kazanırken kazandırtmaya önem verdik. Bu yolda ister yazılımlarımızın fiyatlarının piyasa şartlarına göre daha uygun satılması, ve kaliteli yazılım yanında 7/24 sınırsız teknik destek hizmeti ve çözüm odaklı çalışmalarımızda her zaman sizlerin yararına iş ve çalışma yaptık. Tekrardan Bizleri bugüne kadar yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. 

Bugünde yine siz değerli müşterilerimizi ve ziyaretçilerimizi düşünerek Kurban bayramına özel bir kampanya yapmış bulunmaktayız. 

Kampanya Detayları:  2999 ₺ Satışı gerçekleştirilen Kurumsal bayi paketi şuan 1999 ₺. Muhteşem tasarımı ve çok gelişmiş özellikleri ile Web Satış + Domain + Hosting Satış V2 yazılımızı Kurumsal Bayi Paketi alan müşterilemize ücretsiz sunucağız. Aynı zamanda Kurumsal bayi olan müşterilerimiz VİP YAZILIMLAR kategorisindeki yazılımlarada erişeceklerdir.

Kurumsal bayi paketi kapsamında yüklediğiniz krediler hesabınıza bakiye olarak yüklenir.  tüm yazılımlarımızı %40 indirimli olarak yüklemiş olduğunuz 1999 ₺ kredi ile  satın  alabilirsiniz

Kurumsal bayi olmak için tıklayınız.

Not: Kampanya Süresi: 14.07.2022 Perşembe tarihinde sona erecektir.

Şimdiden siz değerli üyelerimizin, Kurban bayramını kutlar. Sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dileriz.

WEBOFİSİ YAZILIM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ

Kampanyamız sona ermiştir. Katılımınız için teşekkür ederiz.

 Yorumlar

Yorum Yaz